Başhekim Mesajı
29 Kasım 2021

    Hakkari Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi çağın gereksinimlerini karşılamak için kurulduğu günden bu yana yönünü hep ileriye çevirmiştir. Hızla ilerleyen teknoloji ve yenilikler karşısında bu yenilikleri halkımızla paylaşmak ve onların hizmetine sunup ağız ve diş sağlığı hizmetini en iyi şekilde verebilmek için kendisiyle yarışan kurumumuzun bu duruma gelmesine vesile olan tüm şahıs, kurum ve kuruluşlara teşekkür ederim.

    Hedefimiz; Güler yüzlü personelimizle hastalarımızın hastanemizden en modern hizmeti alarak mutlu bir şekilde ayrılmasını sağlamaktır. Ayrıca  koruyucu hekimliği ön plana çıkartarak özellikle çocuklarımızı ağız ve diş sağlığı konusunda bilinçlendirerek geleceğe sağlıklı nesiller ile yürümektedir.

    Hakkari Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi hizmet kalitesini artırmak için çağın gerektirdiği bütün argümanları kullanmaya devam edecektir. Hasta ve çalışan hakları ve güvenliği noktasında titiz bir duruş sergileyen kurumumuz her türlü yapıcı ve eleştirel tavsiyelere açık olacaktır.

     En başarılı olmanın, daha da başarılı olmaya engel teşkil etmediği düşünce ve şuuruyla iki günümüzü denk tutmama prensibiyle yolumuza devam  edeceğiz.

   Kalite standartlarının üstüne çıkmak ve toplumumuza en iyi hizmeti vermek için yanımızda olan tüm personelimize şimdiden teşekkür eder, halkımıza sağlıklı günler dilerim.